А ви теж деколи забуваєте, що стереотипне сприйняття бабусь та дідусів може бути дуже далеким від реальності? Сучасність стирає кордони між молоддю та старшим поколінням, і це помітно навіть ззовні.
YA TAKA — перша в Україні соціальна програма перевтілення для жінок віком 60+. Їм допомагають віднайти новий, унікальний, образ, який пасуватиме саме їм.
Головним партнером другого епізоду став Життєлюб. За їх допомогою до проєкту перевтілення долучилась низка бізнесів зі сфери краси та моди. Це і салони краси, і бренди одягу, і ювелірні магазини… Учасниці отримували консультації візажистів та вчились доглядати за обличчям в домашніх умовах.
Завдяки спільним зусиллям, леді YA TAKA отримали можливість безкоштовно пройти шлях від ментальної трансформації до зовнішньої зміни іміджу.
![](https://media.zagoriy.foundation/wp-content/uploads/2021/10/dyzajn-bez-nazvanyya-1024x819.jpg)
Нагадаємо, цього місяця ми розповідали про ініціативу від фонду Життєлюб, яка допоможе забезпечити комфортне життя для людей старшого віку.